Isiklikud vahendid
Oled siin: Algus Members
Tegevused dokumentidega

Members of CENS

by Ardo Illaste viimati muudetud 2016-01-11 12:40


Laboratory of nonlinear dynamics  at IoC

 

CENS 2006 December

Jaan Kalda, PhD

   Head
   E-mail: kalda@ioc.ee
   (+372) 6204174
   Homepage: http://www.ioc.ee/~kalda/

Jüri Engelbrecht, PhD, DSc
    Leading research scientist
    E-mail: je@ioc.ee
    (+372) 6204160

Arkadi Berezovski, PhD
   Senior researcher
   E-mail: berez@ioc.ee
   (+372) 6204164
   Homepage: http://cens.ioc.ee/~berez/

Mihhail Berezovski, PhD
   Researcher
   E-mail: misha@cens.ioc.ee
   (+372) 620 4164

Andres Braunbrück, PhD
   Researcher
   E-mail: andres@cens.ioc.ee
   (+372) 620 4251

Marika Eik, PhD
    Researcher
    E-mail: me@cens.ioc.ee
    (+372) 620 4228

 Heiko Herrmann, Dr. rer. nat.
   Senior researcher
   E-mail:
   (+372) 620  620 4228
   Homepage: http://cens.ioc.ee/~hh/

Jaan Janno, PhD
    Senior researcher
    E-mail: janno@ioc.ee
    (+372) 620 4166

Mati Kutser, PhD
    Adviser
    E-mail: Mati.Kutser@cs.ioc.ee
    (+372) 620 4154

 Andrus Salupere, PhD
    Senior researcher
    E-mail: salupere@ioc.ee
    (+372) 620 4168
    Homepage: http://cens.ioc.ee/~salupere/

Anatoli Stulov, PhD
    Senior researcher
   E-mail: stulov@ioc.ee
   (+372) 620 4177
   Homepage: http://www.cs.ioc.ee/~stulov/

Dmitri Kartofelev, PhD
   Junior researcher
   E-mail: dima@cs.ioc.ee
   (+372) 6204173
   Homepage: http://www.cs.ioc.ee/~dima/

Tanel Peets, PhD
   Researcher
   E-Mail: tanel@cens.ioc.ee
   (+372) 620 4173

Kert Tamm, PhD
   Researcher
   E-mail: kert@cens.ioc.ee
   (+372) 620 4173

Mihkel Heidelberg, MSc
   Engineer
    E-mail: mihkel.heidelberg@gmail.com
  

Mihkel Kree, MSc
   Technician
    E-mail: kree@ut.ee
   (+372) 5343 1277


Martin Lints, MSc
   Junior researcher
    E-mail: martin.lints@cens.ioc.ee
  

Indrek Mandre, MSc
   Engineer
    E-mail: riina@ioc.ee
 

Emiliano Pastorelli, MSc
   Engineer
    E-mail: pastorelli@cens.ioc.ee

Tatjana Kosmatshova

 

   Secretary
   E-mail: tanja@cens.ioc.ee
   (+372)6204170

Laboratory of Photoelasticity at ioc

Johan Anton, PhD
   Head
   E-mail: johan@cs.ioc.ee
   (+372) 6204182

Hillar Aben, DSc
   Leading research scientist

   E-mail: aben@cs.ioc.ee
   (+372) 6204180

Laboratory of Systems biology at ioc

 Marko Vendelin, PhD
    Head
    markov@sysbio.ioc.ee
    (+372)  620 4169

Rikke Birkedal, PhD
    Senior researcher
    rikke@sysbio.ioc.ee
    (+372)  620 4404

Pearu Peterson, PhD
    Senior researcher
    pearu@sysbio.ioc.ee
    (+372) 620 4162

Hena Ramay, PhD
    Senior researcher
    ramay@sysbio.ioc.ee
    (+372) 620 4406

Mari Kalda, MSc
    Engineer
    mari@sysbio.ioc.ee
    (+372)  620 4175

Niina Karro, MSc
    Engineer, PhD student
    niina@sysbio.ioc.ee
    (+372)  620 4175

Natalja Jepihhina, MSc
    Engineer
    natalja@sysbio.ioc.ee
    (+372)  620 4173

Jelena Branovets, MSc
    Engineer
    jelena@sysbio.ioc.ee
    (+372)  620 4406

Martin Laasmaa, MSc
    Engineer, PhD student
    martin@sysbio.ioc.ee
    (+372)  620 4406

Päivo Simson, MSc
    Engineer, PhD student
     paivo@cens.ioc.ee
    (+372)  620 4406

Svetlana Jugai, MSc
    Technician, PhD student
    sellana@cens.ioc.ee
    (+372)  620 4189

 

 

laboratory of wave engineering at ioc

Tarmo Soomere, DSc
    Head
    E-mail: soomere@cs.ioc.ee
    (+372)  620 4176

Andrus Räämet, PhD
   Researcher
   E-mail: andrus.raamet@ttu.ee

   (+372)  620 4156

Nicole Delpeche-Ellmann, PhD
   Extraordinary researcher, PhD student
   E-mail: nicole.delpeche@gmail.com
   (+372) 620 4251

Bert Viikmäe,  PhD
   Extraordinary researcher
   E-mail: bert@ioc.ee
   (+372) 620 4167

Irina Nikolkina, PhD
   Researcher
   E-mail: irina.nikolkina@gmail.com
   (+372) 620 4260

 Andrea Giudici, MSc
   Technician
   E-mail: andrea@cens.ioc.ee
   (+372) 620 4178

Maris Eelsalu, MSc
   Junior researcher
   E-mail: maris.eelsalu@ioc.ee

   (+372) 620 4251

Katri Pindsoo, MSc
   Junior researcher
   E-mail: katri.pindsoo@ioc.ee
   (+372) 620 4251

Artem Rodin, MSc
   Technician
   E-mail: artem@cens.ioc.ee
   (+372) 620 4178

laboratory of Control systems at ioc

Ülle Kotta, PhD, DSc
 
Head
   E-mail: kotta@ioc.ee
   (+372) 620 44153

Jüri Vain, PhD
  Senior researcher
   E-mail: vain@ioc.ee
   (+372) 620 4190

Maris Tõnso, PhD
  Senior researcher
   E-mail: maris@cc.ioc.ee
   (+372) 620 4188

Tanel Mullari, PhD
  Senior researcher
   E-mail: tanel@parsek.yf.ttu,ee
   (+372) 620 4193

Juri Belikov, PhD
  Engineer
   E-mail: jbelikov@cc.ioc.ee
   (+372) 620 4157

Vadin Kaparin, PhD
  Engineer
   E-mail: vkaparin@cc.ioc.ee
   (+372) 620 4157

Arvo Kaldmäe, MSc
  Technician
   E-mail:arvo@cc.ioc.ee
   (+372) 620 4193       

LABORATORY of  physicAL OPTICS  at ut

Peeter Saari, DSc

Head
E-mail: peeter.saari@ut.ee
(+372)737 5856

Heli Valtna-Lukner, PhD

Senior researcher
E-mail:
(+372)

Peeter Piksarv, PhD

Junior researcher
E-mail:peeter.piksarv@ut.ee
(+372)

Andreas Valdman

PhD student
E-mail: andreas.valdmann@ut.ee
(+372)

Agu Anijalg

Engineer
E-mail:agu.anijalg@ut.ee
(+372) 737 4748,

 

 


Loodud Plone, Avatud Lähtekoodiga Sisuhaldussüsteemi, abil